Zwiększenie efektywności pracy zespołowej dla drukarni zatrudniającej ponad 400 pracowników.

Cele:

  • Głównym celem spotkania było zbudowanie spójności oraz poczucia jedności w zespole – „Jako zespół mówimy jednym głosem”.
  • Drugim celem postawionym przez klienta był rozwój kompetencji menedżerskich w zakresie tworzenia i rozwoju zespołów biznesowych (budowanie zaufania, rozwiązywanie konfliktów, budowanie zaangażowania delegowanie poczucia odpowiedzialności, nastawienie na cele zespołowe)
  • Kolejnym celem była integracja grupy menedżerów w celu rozbicia silosowego myślenia o realizacji celów.

Przebieg:

  • Podczas zajęć zastosowaliśmy autorskie podejście Generatora Pomysłów łączące doświadczenia z gier i atrakcji outdoorowych z refleksją nad konkretnymi kompetencjami menedżerskimi.

Efekt:

  • Wynikiem przeprowadzonych działań był wzrost powyżej oczekiwań w zakresie efektywnej pracy zespołowej w zespole menedżerskim, określany na poziomie wyników re-testu kwestionariuszem Patricka Lencioniego na wszystkich, 5 poziomach.
  • Drugim z efektów był wzrost motywacji do pracy i zaangażowania w zespole menedżerskim oraz oczyszczenie atmosfery i rozwiązanie dawnego konfliktu, który odbijał się na współpracy pomiędzy poszczególnymi działami

A gdyby tak… kolejny case dotyczył Twojego projektu?

Daj nam znać jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania kontaktując się z Moniką. Umów się z nami na spotkanie lub odezwij się do nas:

Monika Bursztyńska - Operations Manager

monika@generatorpomyslow.pl

+48 536 755 075

Dla ułatwienia zostawiamy Ci formularz kontaktowy

    * Pole obowiązkowe