Warsztat integracyjny będący częścią procesu wdrożenia w firmie nowych wartości, dla Operatora Logistycznego Paliw Płynnych.

Cel:

  • Pierwszym celem była integracja uczestników w pozytywnej atmosferze
  • Drugim celem było zapoznanie uczestników z nowymi wartościami organizacji oraz zbudowanie pozytywnych skojarzeń z tymi wartościami.

Przebieg:

  • Podczas spotkania zadaniem uczestników było zaprojektowanie i zbudowanie tzw. maszyny Goldberga – trasy, która uruchomiona w punkcie startowym (np. przez wrzucenie metalowej kulki), doprowadzi do finalnego efektu w postaci rozwinięcia zwoju z nazwami wartości firmy, przekazując energię za pomocą domina, dźwigni, przekładni i innych, zaprojektowanych i zbudowanych przez uczestników, elementów.

Efekt:

  • Spotkanie zrealizowało założone cele.
  • Uczestnicy podczas angażującego zadania, zintegrowali się oraz doświadczyli zachowań odpowiadających zaprezentowanym wartościom, dzięki czemu wypracowali w sobie pozytywne skojarzenia związane z wartościami wprowadzanymi przez organizację.

A gdyby tak… kolejny case dotyczył Twojego projektu?

Daj nam znać jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania kontaktując się z Moniką. Umów się z nami na spotkanie lub odezwij się do nas:

Monika Bursztyńska - Operations Manager

monika@generatorpomyslow.pl

+48 536 755 075

Dla ułatwienia zostawiamy Ci formularz kontaktowy

    * Pole obowiązkowe