Cel: Rozwój podstawowych umiejętności komunikacyjnych programistów oraz osób, które zarządzają zespołami programistów. Przebieg: Podczas warsztatu trener przeprowadził szereg ćwiczeń komunikacyjnych, uczestnicy pracowali nad realnymi, przygotowanymi przez siebie tematami. Całość warsztatu okraszona była solidną dawką dobrego humoru, dobrej zabawy i gier wybijających ze standardowych schematów myślenia. Efekt: Jest to projekt cykliczny gdzie raz na kilka miesięcy trener prowadzi grupę szkoleniowe i rozwija podstawowe umiejętności komunikacyjne

Cel:

 

  • Rozwój podstawowych umiejętności komunikacyjnych programistów oraz osób, które zarządzają zespołami programistów.

Przebieg:

  • Podczas warsztatu trener przeprowadził szereg ćwiczeń komunikacyjnych, uczestnicy pracowali nad realnymi, przygotowanymi przez siebie tematami.
  • Całość warsztatu okraszona była solidną dawką dobrego humoru, dobrej zabawy i gier wybijających ze standardowych schematów myślenia.

Efekt:

  • Jest to projekt cykliczny gdzie raz na kilka miesięcy trener prowadzi grupę szkoleniowe i rozwija podstawowe umiejętności komunikacyjne

A gdyby tak… kolejny case dotyczył Twojego projektu?

Daj nam znać jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania kontaktując się z Moniką. Umów się z nami na spotkanie lub odezwij się do nas:

Monika Bursztyńska - Operations Manager

monika@generatorpomyslow.pl

+48 536 755 075

Dla ułatwienia zostawiamy Ci formularz kontaktowy

    * Pole obowiązkowe