Szkolenia menadżerskie. Dla Ciebie!

Uczymy kreatywności i sami z niej korzystamy.
Zaprzęgamy własną kreatywność by na każdym kroku była wsparciem dla Twoich projektów.

Nauczymy Cię generować pomysły.

Generator Pomysłów to centrum kreatywności dla biznesu przeprowadzające w pełni profesjonalne szkolenia menadżerskie.
Prowadzone przez nasz szkolenia menadżerskie skupiają się głównie na treningu oraz doradztwie w zakresie kreatywności pracowników oraz innowacyjności organizacji. Spektrum działania zaczyna się od rozwoju umiejętności kreatywnego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów pracowników, przez rozwój oraz wsparcie zespołów kreatywnych w osiąganiu najlepszych rezultatów po wdrożenia systemowych rozwiązań wspierania kreatywności pracowników oraz budowania kultury organizacji wspierającej innowacyjność całej organizacji. Te wszystkie kompetencje uzyskuje się właśnie poprzez szkolenia menedżerskie.

Generator Pomysłów jako pierwsza i jedyna firma doradczo-szkoleniowa w Polsce specjalizuje się w organizacji szkoleń menadżerskich skupiających się na rozwoju innowacyjności przedsiębiorstw i kreatywności pracowników. Dzięki naszej specjalizacji możemy zaproponować najlepsze szkolenia menedżerskie oraz inne rozwiązania na skalę światową.

Kilka słów o twórcy.


Z wykształcenia jestem dyplomowanym psychologiem twórczości. Jako trener kreatywności pracuję od 2007 roku – najpierw pracując z dziećmi (istotami kreatywnymi w każdym calu), później ze studentami i młodymi przedsiębiorcami a od 2010 roku prowadzę szkolenia menadżerskie i pracuję już stricte z grupami biznesowymi – specjalistami i menedżerami Polskich i międzynarodowych organizacji.

Wiedzę w zakresie psychologii twórczości jak również własną kreatywność rozwijam od 2009 roku – od strony naukowej prowadząc badania w zakresie kreatywności w organizacji jak i praktycznej biorąc udział w zajęciach i treningach kreatywności prowadzonych przez Polskich i zagranicznych ekspertów:

 • w Polsce: prof. Edward Nęcka, dr Robert Balas, dr Joanna
  Kwaśniewska
 • na świecie: Tina Seeling (Uniwersytet Stanforda, USA),
  Buzz Burry (UK), David Owens
  (Uniwersytet Vanderbilt, USA)

Kilka słów o twórcy.

Specjalizuję się głównie w rozwoju umiejętności kreatywnego myślenia oraz budowania systemowych rozwiązań innowacyjności organizacji.
Jako trener prowadzę szkolenia w zakresie:

 • budowania efektywnych zespołów oraz integracji w zespole;
 • kreatywnego rozwiązywania problemów;
 • design thinking i disruptive thinking;
 • kreatywnego myślenia w biznesie;
 • generowania pomysłów biznesowych i tworzenia modelu
  biznesowego przedsiębiorstwa.

Pracuję w oparciu o własną metodologię stworzoną na podstawie eksperckiej wiedzy psychologicznej oraz własnego doświadczenia wyniesionego ze szkół i treningów dla trenerów biznesowych
(ukończyłem szkołę trenerów kreatywności Grupy TROP oraz

Nasz zespół