Zespół

Tomasz Chyrchel

Ekspert w temacie kreatywności i innowacji z ponad 7-letnim doświadczeniem trenerskim. Każdą nową technikę pracy kreatywnej wypróbowuje najpierw w swoim zespole. Z żelazną konsekwencją pilnuje zasady zapisywania wszystkich pomysłów. Realizuje te najbardziej zdumiewające.

Psycholog twórczości, z uwagą śledzi stan badań, a także sam konstruuje narzędzia psychometryczne. Maksymalizuje ilość wdrożonych pomysłów dzięki metodyce zarządzania projektami PRINCE 2 i technikom coachingowym.

Przykład człowieka, dla którego

kreatywność jest pasją

. Twierdzi, że pójdzie na urlop, kiedy zrealizuje wszystkie innowacyjne pomysły.

Zofia Augustyniak

W Generatorze Pomysłów zajmuje się

tematami komunikacji i zwiększania efektywności współpracy w zespole

. Trener LRC – kiedy tylko robi się cieplej, wyrusza w teren żeby prowadzić dla zespołów treningi na trasach linowych. Na salę szkoleniową wraca dopiero przy ulewnym deszczu.

Psycholog zafascynowany precyzją wypowiedzi i metodami

eliminowania przeszkód w komunikacji

. Jej ambicją jest prowadzenie warsztatów, na których uczestnicy dowiedzą się przynajmniej jednej nowej rzeczy o sobie i swoim zespole.

Anna Walasek

Ania od 17 lat zajmuje się doradztwem w zakresie HR, motywowania i zarządzania przez wartości, technik sprzedaży i prezentacji. Ze swojego bogatego warsztatu wybiera odpowiednie metody w zależności od potrzeby: coaching indywidualny, zespołu lub organizacji, programy rozwojowo-interwencyjne, mentoring w programach rozwojowych i menedżerskich, doradztwo strategiczne, sesje konsultingowe…

Pomaga odkryć i nazwać talenty zespołów i pojedynczych osób.

Teodor Sobczak

Twórca gier edukacyjnych i symulacji biznesowych, innowator społeczny, trener. Od 2010 w zarządzie Fundacji Innowatorium. Można go spotkać w Warszawskiej Szkole Reklamy, gdzie prowadzi zajęcia

Mechanikę gier zna od podszewki, co gwarantuje dobrą zabawę na szkoleniach i integracjach. W luźnej atmosferze uczestnicy łatwiej zdobywają umiejętności i wiedzę. Teodor umie przekonać dyrektorów do zabawy klockami i wszyscy mu za to dziękują.

Monika Bursztyńska

Jeżeli potrzebujesz trafionej w punkt oferty (lub przepisu na doskonałe ciasta jaglane), zadzwoń do Moniki. Od 12 lat związana

z branżą szkoleniową dobierze trenerów i zaproponuje treść szkolenia

dopasowaną do tego, czego szukasz.

Zawsze na bieżąco z nowymi metodami pojawiającymi się na rynku, może zaproponować rozwiązanie, które najpierw trochę Cię zaskoczy, a potem zachwyci. W kuchni zwolennik odważnych innowacji, firmowy mistrz cukierniczy.

Zuzanna Petrusiewicz

Jeżeli w pobliżu odbywa się TEDx albo ważna konferencja o budowaniu doskonałego doświadczenia klienta – najprawdopodobniej spotkacie tam Zuzię. Z pasją rozwija dział marketingu, troszcząc się o każdy post i każdy newsletter. Przygotuje pamiątkowe gadżety ze szkolenia, które wywołają szeroki uśmiech na twarzy uczestników i zazdrość kolegów w firmie.

Dba o najdrobniejsze detale wyposażenia Przestrzeni Pomysłów – z wyszukaniem hamaków pod kolor sali włącznie. Miłośniczka teatru improwizacji i wszelkich gier planszowych.
Jedną z jej pasji jest dendrologia.

Stefan

Ekspert w dziedzinie kreatywności, zasłużony na polu zwalczania krytyki pomysłów. Spełnia się jako katalizator pracy twórczej.

Bierze udział we wszystkich sesjach generowania pomysłów, jego pasją jest pomaganie uczestnikom w dotarciu do najgłębszych pokładów kreatywności.
Ma na swoim koncie występ w kilku produkcjach filmowych.
Śpiewa.