O firmie

Generator Pomysłów to centrum kreatywności dla biznesu. Organizujemy profesjonalne szkolenia menedżerskie. Prowadzone przez nas projekty skupiają się głównie na treningu oraz doradztwie w zakresie kreatywności pracowników oraz innowacyjności organizacji. Spektrum naszego działania zaczyna się od rozwoju umiejętności kreatywnego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów pracowników, przez rozwój oraz wsparcie całych zespołów w osiąganiu najlepszych rezultatów, po wdrożenia systemowych rozwiązań produktywności pracowników i budowania kultury wspierającej innowacyjność całej organizacji.

Generator Pomysłów jako pierwsza firma doradczo-szkoleniowa w Polsce specjalizuje się w organizacji szkoleń menedżerskich skupiających się na rozwoju innowacyjności przedsiębiorstw i kreatywności pracowników. Dzięki naszej specjalizacji możemy zaproponować wiedzę, doświadczenie uczestników szkoleń, narzędzia i rozwiązania najwyższej jakości.

Wśród firm wyróżnia nas:

  • Zastosowanie nowatorskich metod rozwojowych (teatr improwizacji, symulacje biznesowe, śpiew wielogłosowy, itp.)
  • Autorski know-how opracowany w oparciu o badania w zakresie psychologii twórczości, doświadczenie w realizacji projektów wdrażania innowacji oraz współpraca ze start-up-ami
  • Jakość stosowanych narzędzi oraz rekomendowanych rozwiązań, które tworzymy od ponad 9 lat współpracując z korporacjami i start-up-ami
  • Pasja trenerów prowadzących, którzy są ekspertami w obszarze psychologii twórczości i praktykami z doświadczeniem w zarządzaniu projektami w środowisku korporacyjnym

Obszary naszej specjalizacji:

Kilka słów o twórcy

Z wykształcenia jestem dyplomowanym psychologiem twórczości. Jako trener kreatywności pracuję od 2007 roku – najpierw pracując z dziećmi (istotami kreatywnymi w każdym calu), później ze studentami i młodymi przedsiębiorcami a od 2010 roku prowadzę szkolenia menedżerskie i pracuję już stricte z grupami biznesowymi – specjalistami i menedżerami polskich i międzynarodowych organizacji.

Wiedzę w zakresie psychologii twórczości jak również własną kreatywność rozwijam od 2007 roku – od strony naukowej prowadząc badania w zakresie kreatywności w organizacji, w kontekście osobistym pracując w teatrze improwizacji oraz przy występach grup śpiewu wielogłosowego, jak i biznesowej biorąc udział w zajęciach i treningach kreatywności prowadzonych przez polskich i zagranicznych ekspertów:

  • w Polsce: prof. Edward Nęcka, dr Robert Balas, dr Joanna Kwaśniewska
  • na świecie: Tina Seeling (Uniwersytet Stanforda, USA), Buzz Burry (UK), Dawid Owens (Uniwersytet Vanderbilt, USA)

Specjalizuję się w rozwoju umiejętności kreatywnego myślenia oraz budowania systemowych rozwiazań innowacyjności organizacji.

Pracuję w oparciu o własną metodologię stworzoną na podstawie eksperckiej wiedzy psychologicznej oraz własnego doświadczenia wyniesionego ze szkół i treningów dla trenerów biznesowych (ukończyłem szkołę trenerów kreatywności Grupy TROP oraz międzynarodowe szkolenie dla trenerów i coachów w Bukareszcie). Współpracuję z największym na świecie centrum kreatywności w Buffalo State University w zakresie prowadzenia badań z obszaru psychologii twórczości.

Osobiście cenię sobie kreatywność w biznesie i nieszablonowe podejście, dlatego dla każdego z moich klientów tworzę wyjątkowe rozwiązania, dopasowane do konkretnej sytuacji każdej firmy. Do prowadzonych przez nasz zespół projektów angażujemy własną kreatywność, dlatego możemy zaproponować Państwu nowatorskie, szyte na miarę rozwiązania.