Popup na Desing Thinking all

Strona główna >> Popups >> Popup na Desing Thinking all

Kategorie

Kreatywność

Komunikacja w biznesie

Design Thinking

Budowanie zespołu


BĄDŹ NA BIEŻĄCO:Tagi

Design Thinking to dla Ciebie nic nowego? Obawiasz się, że to będzie kolejne szkolenie z ładnymi prezentacjami, ale niewielką wiedzą praktyczną? Część naszych klientów zaczynała współpracę z nami mając podobne wątpliwości. Ich wrażenia po współpracy z nami możesz znaleźć na stronie tego szkolenia (Marcin Kaczmarek, Piotr Jakubiak, Katarzyna Jasniewicz).

To szkolenie adresowane jest do osób, które mają już za sobą warsztaty DT / sesje typu service-jam i chcą nauczyć się moderować procesy kreatywne w swojej firmie. Do osób, które chcą doświadczyć praktycznego sposobu pracy z grupą i tworzenia rzeczywistości zgodnie z ideą Design Thinking.

Podczas szkolenia pokażemy Ci jak dostosowaliśmy popularne narzędzia i metody z procesów DT do rzeczywistości funkcjonowania firm w Polsce. Podzielimy się swoimi autorskimi narzędziami i damy coś, czego nie ma nikt inny: narzędzia i triki do zastosowania w procesach kreatywnych opartych na psychologii twórczości!

Myślisz, że to szkolenie jest dla Ciebie? Pokaż nam swój certyfikat z poprzedniego szkolenia (dotyczącego tematyki Design Thinking) a otrzymasz 30% zniżki na udział w naszym warsztacie!

Brzmi interesująco? Zapytaj Monikę o szczegóły!

Komentarze

komentarze

Podobało Ci się?

Podziel się wpisem ze znajomymi!

Komentarze